понеделник, 21. ноември 2022. Вести денес: 134
home Вести

Снимал 550 жени под фустаните, меѓу нив и малолетнички: Погледнете како го фати полицијата и што пронајде кај него (ВИДЕО)

Снимал 550 жени под фустаните, меѓу нив и малолетнички: Погледнете како го фати полицијата и што пронајде кај него (ВИДЕО)

Уапсениот маж снимил над 550 жени, додека се возел со железница и снимките ги објавувал на интернет.

Педесетгодишниот Колумбуиец, наводно ги снимал жените под фустаните, користејќи мобилен скриен во неговиот ранец.

Според истрагата, најмалку 283 од овие видео снимнки ги објавил на порнографски сајтови и привлекол најмалку милион прегледи, за што земал пари.

Некои од жртвите снимени во подземната железница на Мадрид, биле малолетни.

Според шпанскиот закон, Колумбиецот направил кривично дело на сексуално злоставување и може да заврши во затвор.

Коронавирус