сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 14
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Вести

Скокна од прозорецот на полициската станица со радијатор во раката (ВИДЕО)

Скокна од прозорецот на полициската станица со радијатор во раката (ВИДЕО)

На социјалните медиуми се појави интересен клип на кој се гледа како маж скока од прозорецот на полициската станица со радијатор врзан околу раката.

Тој скокна од прозорецот од првиот кат на полициската станица и падна на автомобил паркиран веднаш подолу.

Снимката, според извештаите на медиумите, е направена во Москва, но за тоа нема официјални информации, како и повеќе детали.

Идентитетот на човекот кој скокна не е објавен.

Парламентарни избори 2020