среда, 28. септември 2022. Вести денес: 108
home Вести

СИН ОД ПЕКОЛОТ: Долго планирал да ги убие своите родители и малечката сестричка, но тие маестрално го изиграа (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО+ВИДЕО)

СИН ОД ПЕКОЛОТ: Долго планирал да ги убие своите родители и малечката сестричка, но тие маестрално го изиграа (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО+ВИДЕО)

Богат руски брачен пар од Русија ја лажирале својата смрт за да нивниот лаком син кој што изнајмил платен убиец да ја научи лекцијата.

20-годишниот од полицаец на тајна задача побарал да ги убие неговите родители и неговата 10-годишна сестра и да го преземе целото наследство. Неговите родители решиле да го изиграат и позирале на фотографии на кои изгледа дека злочинот е извршен.

Улогата на „платен убиец“ ја презеде полицаец од Сочи, кој што нивниот син го упати како и каде треба да бидат убиени членовите на неговото семејство.

Имено, тој дури нацртал и план од куќата и открил каде се поставени безбедносните камери и како да се избегнат.

Тој се согласил на договорената цена и побарал фотографии како доказ.

Родителите позираа на фотографии на кои се гледаат во локви крв, а фотографиите после тоа му биле прдадени на нарачателот.

Откако тој ги вите фотографиите, изразил „задоволство“ и се согласил да исплати 38.000 фунти штом го добие наследството.

Синот монструм после апсењето го признал злочинот, а се дозна дека и порано планирал нешто вакво. Најпрвин барал начин да ги отруе, па да ги оштети кочниците на возилата со цел да загинат неговите родители.

Како главна причина за ова било тоа што родителите „не му давале доволно пари“.

Коронавирус