вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 31
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

ШОКАНТНИ ФОТОГРАФИИ: Еве колку сме лоши ние како луѓе (ФОТО)

ШОКАНТНИ ФОТОГРАФИИ: Еве колку сме лоши ние како луѓе (ФОТО)

Се уништуваме самите себеси. Сево ова, прикажано на шокантните фотографии е производ од нас, луѓето.

Дополнителен коментар не е потребен!

Погледнете ги овие фотографии и ќе ви кажат многу повеќе од 1000 зборови.

Парламентарни избори 2020