недела, 5. декември 2021. Вести денес: 43
home Вести

Шокантна снимка од Бејрут се шири на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Шокантна снимка од Бејрут се шири на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Снимките од денешната експлозија во Бејрут го заобиколија светот.

Ваква несреќа не очекува никој, па не очекувале ни жителите на Бејрут.

Овие снимки покажуваат како секојдневието на овие луѓе се менува за една секунда и се претвора во паника и шок.

View this post on Instagram

#beirut #prayforbeirut?? #libanon??

A post shared by Explosion en Beirut el Libano (@beirut.explosion) on

Коронавирус