понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 4
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Сексот се претворил во трагдедија, паднале од 9-ти кат: Девојката починала, дечкото избегал

Сексот се претворил во трагдедија, паднале од 9-ти кат: Девојката починала, дечкото избегал

Две лица паднале од 9-тиот кат на зграда во Санкт Петербург за време на секс на прозорецот, соопшти „Фонтанка.ру“.

Несреќата се случила во петокот, тврди локална жителка, која веднаш повикала полиција.

Девојката која починала била на возраст од околу 30 години, а дечкото кој најверојатно поминал со полесни повреди, исчезнал од местото на трагедијата.

Според прелиминарната верзија, девојката се забавувала во друштво на четворица мажи во станот на 9-тиот кат.

Полицијата го испитува случајот.

Коронавирус