сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 0
home Вести

Секој ден нивното дете плачело, од шокантна снимка од училиштето ја дознале причината (ВИДЕО)

Секој ден нивното дете плачело, од шокантна снимка од училиштето ја дознале причината (ВИДЕО)

Антони и Отумн Нелсон биле загрижени за својот син кој тргнал во прво одделние и доаѓал дома вознемирен, па побарал од училиштето да спроведе истрага.

Видео направено во ходникот, покажала како детето оди накај тоалетот, меѓутоа се гледа и како наставничката излегува веднаш после него, го застанува и почнува да вика по него.

Меѓутоа, таа во еден момеnт го притиснала детето во ѕид и го кренала за маицата, силно, така што главата му висела.

После овој инцидент наставничката е веднаш отпуштена од работа.

Погледнете која е причината за секојдневните солзи на ова дете.

Коронавирус