четврток, 28. јануари 2021. Вести денес: 1
home Вести

Се опијанил и заспал, кога се разбудил ја доживеал ноќната мора за секој маж

Се опијанил и заспал, кога се разбудил ја доживеал ноќната мора за секој маж

Маж под име Тан од Кина по пијана ноќ се разбудил со отсечен полов орган.

Тан се разбудил од пијанство од остра болка, а кога ги отворил очите видел дека лежи во крв. Неговиот полов орган виси на само неколку сантиметри кожа. Итно бил пренесен во болница, каде бил опериран.

Операцијата траела седум часа, а докторите велат дека пациентот се опоравува.

Тан не сака да раскаже што се случило ноќта и се уште е во состојба на шок. Тој одбил и да го пријави случајот во полиција.

Коронавирус