недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 74
home Вести

Сакала да го „возбуди“ сопругот кој што бил во Англија: Бугарка по грешка споделила „приватно видео“ со своите 2.000 пријатели на Фејсбук

Сакала да го „возбуди“ сопругот кој што бил во Англија: Бугарка по грешка споделила „приватно видео“ со своите 2.000 пријатели на Фејсбук

Бугарката сакала малку да го „возбуди“ нејзиниот сопруг кој бил на печалба во Англија. Така оваа мајка на 20-годишен син, решила да сними видео во кое ќе го „провоцира“ нејзиниот сакан. Но, за жал нејзиното „домашно видео“ добило многу повеќе публика отколку што таа сакала.

По грешка жената го објавила видеото на Фејсбук, каде што го виделе нејзините 2.000 пријатели. Срамниот инцидент се случил во селото Туховишта во југо-западното бугарско подрачје Сатовча. На видеото, средовечната жена ги милува своите голи гради, зборува „валкано“ и ги лиже усните. За среќа видеото било набрзо отстрането.

Според локалните медиуми, нејзините пријатели и семејството сѐ уште се во шок откако виделе дека видеото се појавува во нивната почетна страна на Фејсбук. Нејзиниот сопруг, наводно, бил вознемирен поради инцидентот и одбил да разговара со неа неколку дена потоа.

Коронавирус