среда, 30. септември 2020. Вести денес: 0
home Вести

Познат адвокат фатен во секс-скандал со негова колешка

Познат адвокат фатен во секс-скандал со негова колешка

Врвен адвокат бил снимен од безбедносните камери како има секс со помлада колешка на хаубата од автомобилот.

Откако сфатил дека бил сниман, љубоникот му понудил на чуварот на паркингот да ја избрише снимката во тој дел, пишува британскиот Сан.

Адвокатот бил партнер во една од најголмеите адвокатски фирми во Лондон.

Тој му понудил на чуварот 200 фунти за снимката, но овој случајот го пријавил кај менаџерот.

Адвокатот бил истеран од фирмата. Во следната одново бил фатен како има секс со колешка. Сега работел во трета компанија.

 

Коронавирус