петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Вести

Неверојатно видео: Во еден момент сите танцуваа, а во другиот пропаднаа низ подот

Неверојатно видео: Во еден момент сите танцуваа, а во другиот пропаднаа низ подот

Во Јужна Каролина десетици лица се повредени откако пропаднал подот на првиот кат на куќата, каде се одржувала забава.

Во локалните болници се однесени околу 30 повредени, откако средишниот дел на куќата во градот Клемсон, пропаднала.

Ниеден од учесниците во забавата нема животно загрозувачки повреди.

Полицијата ја истражува причината за инцидентот.

Коронавирус