сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 91
home Вести

Неверојатна сцена: Од автомобил во движење, од багажникот излета маж со врзани раце (ВИДЕО)

Неверојатна сцена: Од автомобил во движење, од багажникот излета маж со врзани раце (ВИДЕО)

Шокантна глетка било кога едно лице со врзани раце искочило од отворениот простор за багаж додека автомобилот бил во движење.

Ова неверојатна снимка е направена во Мексико сити, а маж излезе од автомобил во движење, со врзани раце тркалајќи се по асфалтот.

Оваа снимка е направена на 27 март а е прегледана повеќе од 40.ооо пати.

Полицијата го истражува инцидентот.

Коронавирус