вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 38
home Вести

Нема да заспиете цела ноќ: Татко си го фрли своето дете од трети кат за да го спаси од пожарот (ВИДЕО)

Имено странските медиуми објавија потресно видео на кое таткото си го фрла своето пет годишно дете од третиот кат на зградата како би го спасило.
Нема да заспиете цела ноќ: Татко си го фрли своето дете од трети кат за да го спаси од пожарот (ВИДЕО)

Странските медиуми објавија видео снимка што се случила на почетокот на оваа година и истата предизвика шок кај луѓето.

Се работи за видео снимка од пожар во зграда во Грузија  каде се случувало вистински хаос.

Имено странските медиуми објавија потресно видео на кое таткото си го фрла своето пет годишно дете од третиот кат на зградата како би го спасило.

За среќа детето безбедно беше фатено од пожарникар кој му пружи веднаш прва помош, погледнете.

Коронавирус