понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

Марија завела 11- годишно момче, а родителите се обиделе да скријат за да не се посрамотат во селото (ВИДЕО)

Марија завела 11- годишно момче, а родителите се обиделе да скријат за да не се посрамотат во селото (ВИДЕО)

Социјолог Марија Молдован (35) осудена е на три години затвор во Романија поради заведување на 11- годишно дете.

Според сведоците , тие биле соседи, а жената се гледала со детето на неколку различни локации.

Малолетникот кој дал изјава за во присуство на родителите, рекло дека имале и сексуални односи и дека во сето тоа учествувало уште едно момче, другар од неговиот клас, а Марија ги терала да испробуваат различни пози.

Семесјството на момчето се обидело да го „заташка“ случајот за да не бидеат посрамени во селото.

Коронавирус