вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

Мало девојче постојано плачело и не сакала да се слика, а кога мајката ја погледнала фотографијата се скаменила од страв (ФОТО)

Мало девојче постојано плачело и не сакала да се слика, а кога мајката ја погледнала фотографијата се скаменила од страв (ФОТО)

На социјалните мрежи кружи фотографија која влава страв.

Момент овековечен со камера на мобилен изгледа сосема нормално на прв поглед, но кога ќе погледнете малку подобро ќе сфатите дека не се работи за обична фотогрфја.

Малото девоче не можело да престане да плаче и постојано велелеа „она момче ме плаши“, но нејзината мајка не и верувала.

Меѓутоа кога подоцна подобро ја погледнала фотографијата во пределот на колената на девојките се скаменила од страв.

Коронавирус