понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 167
home Вести

Љубовницата му починала во текот на орален секс: Пластичен хирург ставил кокаин на пенисот

Љубовницата му починала во текот на орален секс: Пластичен хирург ставил кокаин на пенисот

Жена починала откако пластичен хирург го посипал својот пенис со кокаин пред да му пружи орален секс.

Естетскиот хирург, 42 годишниот хирург Андреас Најдербичлер е обвинет затоа што жена починала во февруари.

Имено, 38 годишната жена била итно префрлена во болница од неговиот стан во Халберштат, после орален секс на кој двајцата се согласиле.

Меѓутоа, жената трагично починала, а Најдербичлер е обвинет за нанесување телесна повреда која довела до смрт.

Освен тоа, го испитувале и за три други случаи во кои на жените во текот на сексот скришно им давал супстанции, и тоа после онлајн запознавање. Ниту една од тие жени немала сериозни негативни последици.

-Сите сослушани жени потврдиле дека после сексот со него чувствувале последици, кажал дека главниот обвинител Хал Рогенбук, со напомена дека докторот е сместен на одделение за зависници од наркотици.

Коронавирус