недела, 11. април 2021. Вести денес: 0
home Вести

Љубов на плажа: Две змии водат страстен љубовен танц во Кипар (ВИДЕО)

Љубов на плажа: Две змии водат страстен љубовен танц во Кипар (ВИДЕО)

Две змии во страстен љубовен танц на плажата Врисудиа во Преторас на Кипар, воопшто „не помислиле“ дека ќе станат ѕвезди од љубовен филм на интернет.

Видеото кое го снимиле посетители на оваа плажа, за рекорсно време, на социјланите мрежи стана хит со повеќе стотици илјади прегледи.

Погледнете го љубовниот занес на змиите:

 

Παραλία Βρυσούδια, στον Πρωταρά !

Gepostet von Chrysanthos Hadjimarkos am Sonntag, 16. Juni 2019

Коронавирус