вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 114
home Вести

ЛЕТАА ШЛАКАНИЦИ, БОКСОВИ И КЛОЦИ: Жена претепала маж на јавна плажа во Турција (ВИДЕО)

ЛЕТАА ШЛАКАНИЦИ, БОКСОВИ И КЛОЦИ: Жена претепала маж на јавна плажа во Турција (ВИДЕО)

Вербална расправија помеѓу еден маж и жена на јавна плажа во Мармарис во Турција прерасна во физичка пресметка.

Настанот се случил на самата плажа, а како што може да се види од самото видео подебелиот крај го извлекол мажот.

Мажот беше удиран со шлаканици, боксови и клоци.

На лице место пристигнала полиција, во настанот со повреди поминал мажот,а додека агресивната жена немала никакви повреди.

Коронавирус