среда, 1. декември 2021. Вести денес: 6
home Вести

Контраверзната водителка Наташа пронајдена мртва во стан на нејзин пријател (ФОТО+ВИДЕО)

Контраверзната водителка Наташа пронајдена мртва во стан на нејзин пријател (ФОТО+ВИДЕО)

Аргентинската манекенка, Плејбој модел, водителка и глумица Наташа Хаит (42) ноќеска е пронајдена мртва во стан на нејзин пријател во предградие на Буенос Аирес.

Како што пишуваат локалните медиуми на телото на починатата нема видливи знаци на насилство и крв.

Полицијата телото на веќе починатата го пронашла во кревет, а за тоа време во станот освен сопственикот имало уште еден маж.

Во изминатиот период за Наташа се врзуваа неколку скандали. Таа на почетокот на јануари објави дека ја силувале двајца нејзини „пријатели“ пошто и засбала во станот на едниот од нив.

-Ги отворив очите и тогаш сватив што се случува, изјавила тогаш.

Коронавирус