понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 158
home Вести

Хитлер се срамел од оваа фотографија, во вакво издание никој го нема видено (ФОТО+ВИДЕО)

Хитлер се срамел од оваа фотографија, во вакво издание никој го нема видено (ФОТО+ВИДЕО)

Озогласениот Хитлер секогаш внимавал на изгледот и на тоа каков впечаток остава во јавноста, а оваа фотографија сакал да ја запали.

Неговите фотографии се објавени во книга-албум со наслови дека децата го сакале, сакале да му дадат цвеќе, Хитлер во кратки панталони…

Коронавирус