четврток, 28. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

Грозоморно: Пронајдени шест отсечени глави во замрзнувач

Грозоморно: Пронајдени шест отсечени глави во замрзнувач

Мексиканската полиција пронашла шест отсечени глави во пластичен замрзнувач покрај пат во северниот дел на Максико.

Засега не е познат идентитетот на жртвите, ниту точната локација каде се пронајдени главите.

Коронавирус