сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

ФОТО: Во Америка може и вака на гласање

ФОТО: Во Америка може и вака на гласање

Американската поп ѕвезда Мина Саприм реши да ја „разбие досадата“ на изборните места во САД и да гласа (с)облечена во необична комбинација.

Мина гласаше во Лос Анџелес, а стигна да испозира со торта и балони.

Коронавирус