петок, 29. јули 2022. Вести денес: 138
home Вести

ФОТО: Со градинарски ножици му го пресекла половиот орган, па сега цел свет ја дозна причината

ФОТО: Со градинарски ножици му го пресекла половиот орган, па сега цел свет ја дозна причината

Жена од Аргентина на својот љубовник му го пресече половиот орган со градинарски ножици, затоа, како што вели таа, тој наводно на своите пријатели им покажал домашно видео каде што воделе љубов.

Барбара Братини (28), иако ја призна вината и побара прошка пред судот за одмаздата за настанот кој што се случил во ноември 2017 година во Кордоба, сепак беше осудена на 13 години затвор.

-Сакав правда. Сакам да продолжам со мојот нормален живот, рекла пред судијата Барбара пред да и биде изречена затворската казна.

А нејзиниот љубовник сведочеше дека ништо не видол, но се чуствувал кско да умира.

-Се чуствував како да умирам, не знаев дека ми го пресекла, сведочеше нејзиниот љубовник. Ништо не видов, додаде тој.

Таа е осудена на 13 годишна затворска казна за пресекување на половиот орган на нејзиниот љубовник.

Коронавирус