четврток, 27. февруари 2020. Вести денес: 34
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Фаќање педофили во живо: Монструми уапсени на автопат! (ВИДЕО)

Фаќање педофили во живо: Монструми уапсени на автопат! (ВИДЕО)

Локалните власти во еден град во Колумбија ги уапсија 30 годишниот Хуан Рикардо Карвахал Варгас и 22 годишната Лаура Марсела Гуарин Гомез, поради кривично дело педофилија.

Во спектакуларната акција на полицијата, педофилите кои се наоѓаа во својот автомобил, биле застанати и уапсени на автопатот.