недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 49
home Вести

Експресната реакција на мајката го спаси детето од отровното суштество (ВИДЕО)

Експресната реакција на мајката го спаси детето од отровното суштество (ВИДЕО)

Брзата реакција на мајката го спаси едногодишното момче од каснување од голема отровна стогоналкат што влегла во нивната дневна соба.

Видеото кое кружи на Интернет е направено во средата во Бангкок, Тајланд, а во тој момент момчето играше на подот додека неговата мајка лежеше покрај него и гледаше во телефонот.

Погледнете што се случи:

Коронавирус