сабота, 15. август 2020. Вести денес: 53
home Вести

Додека известуваше од протестите во Белград момче ги соблече пантоланите- од глетката нема да се воздржите ниту вие (ФОТО+18)

Додека известуваше од протестите во Белград момче ги соблече пантоланите- од глетката нема да се воздржите ниту вие (ФОТО+18)

Додека репортерката на „РТС“ имаше директно вклучување во вестите за случувањата во Белград, еден од демонстрантите влета во кадарот и го покажа голиот задник.

Токму кога новинарката велеше – Нашата екипа доби доста навреди, се жалат како изгледа нашата програма и тоа како известуваме од протестите – зад неа се доближи еден маж кој ги соблече панталоните и го покажа задникот.

За разлика од репортерката која што продолжила сериозно да известува за настаните кои што се случуваат таму, жената која што известува за глувонемите луѓе, видела се, а колку таа сцена ја воодушевила јасно се гледа по нејзиниот израз на лице.

Коронавирус