петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 9
home Вести

Дали ова е божји знак? Необичен феномен се појави над една руска црква (ВИДЕО)

Дали ова е божји знак? Необичен феномен се појави над една руска црква (ВИДЕО)

Овој необичен феномен се случи на 16-тиот ден од овој месец и многу Руси веруваат дека тоа е знак од самиот Бог, односно „неговата поддршка за Русија во борбата против злото“.

Коронавирус