сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 75
home Вести

БИЗАРНО: Познатиот доктор ставил кокаин на пенисот и си ја убил девојката

БИЗАРНО: Познатиот доктор ставил кокаин на пенисот и си ја убил девојката

38-годишен познат доктор од Германија е обвинет дека ја убил својата девојка на тој начин што ја предозирал со кокаин.

Според информациите кои ги објавуваат светските медиуми, докторот Андреас Давид Нидербилер пред неколку недели ставил кокаин на својот пенис, а девојката без да знае орално го задоволила, при што починала од предозираност.

И покрај тоа што локалните медиуми пишуваат дека парот се запознал преку интернет, семејството на починатата девојка тврди дека таа била негова пациентка и дека докторот на два наврати ја оперирал кога имала проблем со тетивата на ногата.

Семејството на девојката бара доживотен затвор, а во јавноста излезе информација дека докторот на ист начин практикувал секс и со други жени, но дека тие не биле предозирани.