вторник, 3. октомври 2023. Вести денес: 6
home Вести

Атрактивна Русинка нападнала полицајци, а кога и се заканиле со затвор, на двајцата им понудила жесток секс (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Атрактивна Русинка нападнала полицајци, а кога и се заканиле со затвор, на двајцата им понудила жесток секс (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Руската Инстаграм ѕвезда, 24 годишната Кира Мајер ќе ги помине наредните 18 месеци надвор од оваа социјална мрежа, затоа што завршила во затвор.

Оваа популарна девојка навикнала на лускузни патувања по егзотични дестинации каде прави селфија, меѓутоа во наредниот период ќе мора да се откаже од тоа задоволство.

Кира направила сообраќаен прекршок, после што ги нападнала полицајците кои ја застанале.

Прво пробала да го украде записникот, а потоа го шутнала и изгребала еден од полицајците, а потоа се смирила и им нудела секс на двајцата за поништување на казната.

Ништо од тоа не поминало, па на судењето на признала кривицата и судот ја упатил на издржување затворска казна во траење од 18 месеци, пишува Дејли Мејл.

Моментално на нејзиниот Инстаграм не може да се влезе, се наведува дека можеби е отстранет.