понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 0
home Вести

Аплауз за соседот со правосмукалката: Најлудата изведба на тераса! (ВИДЕО)

Аплауз за соседот со правосмукалката: Најлудата изведба на тераса! (ВИДЕО)

Последните месеци од нашите животи не се како секојдневието на кое сме навикнати. И покрај пандемијата, покрај бројните ужасни вести што нè бомбардираат од целиот свет, има и неколку светли моменти.

Ги слушавме Италијанците како пеат како едно, видовме интересни миленичиња на прошетка и слатко се смеевме.

Сега ајде да ги попуштиме звучниците и да плескаме!

Снимките што ќе ги видите се направени во Шпанија, благодарение на соседот кој излезе на терасата, веројатно да види кој пуштил песната „I want to break free“ на групата „Queen“.

Кога што да види, Фреди Меркјури!

Се разбира, тука е и правосмукалката од спотот!

Попуштете ги звучниците и уживајте во шоуто!

ЕУРО 2020

Македонија