вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Вести

Анастасија си го убила момчето за време на секс, но дури потоа следел вистински хорор

Таа одрекува дека го убила, но признава дека го пронашла неговото безживотно тело и дека во напад на паника да не биде обвинета за убиство, одлучила да го распарчи телото.
Анастасија си го убила момчето за време на секс, но дури потоа следел вистински хорор

Млада Русинка (21) е приведена по признание дека го масакрирала безживотното тело на својот партнер.

Анастасија О. е обвинета дека го убила своето момче, Димитриј С. (24), поранешен припадник на војската и полицијата во градот Орел во западна Русија.

Таа одрекува дека го убила, но признава дека го пронашла неговото безживотно тело и дека во напад на паника да не биде обвинета за убиство, одлучила да го распарчи телото.

Полицијата има теорија дека момчето можеби починало за време на секс игри, пренесоа локалните медиуми.

Соседите на овој пар изјавиле дека тие често правеле оргии.

Телото на несреќното момче кое работело како бармен го пронашла сестрата на обвинетата, која повикала полиција.

Коронавирус