понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 145
home Регион

Жестока тепачка меѓу двајца мажи на раскрсница во Белград

Жестока тепачка меѓу двајца мажи на раскрсница во Белград

На социјалните мрежи се појави снимка на која се гледа како двајца мажи брутално се тепаат насред улица во Белград.

Како што објавуваат српските медиуми, двајцата мажи, излегле од своите возила и почнале да се тепаат. Го блокирале сообраќајкот, а трет маж се обидел да ги раздвои.

Одвратно, коментирал еден корисник на социјалната мрежа под објавеното видео.

Некој е виновен. Безобразие и нетолеранција. Никој не може туку така да излезе од автомобил и да се тепа, коментира друг корисник на твитер.

ЕУРО 2020

Македонија