понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 0
home Регион

ВИДЕО: Трифуновиќ повреден, ова е моментот кога почна да добива удари

ВИДЕО: Трифуновиќ повреден, ова е моментот кога почна да добива удари

Група демонстранти пред српскиот Парламент го нападнале лидерот на Движењето на слободни граѓани, актерот Сергеј Трифуновиќ,

На социјалните мрежи се шират повеќе фотографии и видеа, а на едно од нив јасно се гледа какви силни удари добива Сергеј по главата.

Коронавирус