понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 37
home Регион

ВИДЕО: Тепачка на плажа во Улцињ – маж и жена се степале пред сите, едвај ги раздвоиле

ВИДЕО: Тепачка на плажа во Улцињ – маж и жена се степале пред сите, едвај ги раздвоиле

На Фејсбук страницата „Црногорски времеплов“ се појавила снимка од Улцињ, која привлекла големо внимание.

Во опис на видеото пишува „Еве нешто криминално од „Улцињ“, а на снимката може да се забележи тепачка, меѓу брачен пар кој воопшто не се штеди во „борбата“.

Нив се обидувала да ги раздвои жена во зелен фустан, но не ѝ одело од рака. На крајот на снимката се гледа како ги раздвојуваат и други посетители на плажа.

Погледнете:

Коронавирус