сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 62
home Регион

ВИДЕО: Снимка од тешка несреќа утринава во Зрењанин- автомобил влета во кафуле

ВИДЕО: Снимка од тешка несреќа утринава во Зрењанин- автомобил влета во кафуле

Во Зрењанин утринава се случила несекојдневна сообраќајна несреќа меѓу два автомобили, после која возачот на едното возило изгубил контрола и влетал во автомобилот во блиското кафуле.

Во утринскиот судир повредени се три лица. Погледнете го моментот кога автомобилите се судриле, снимен со надзорната камера на блискиот локал.

Коронавирус