понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 128
home Регион

ВИДЕО: Огромна змија ги преплашила луѓето- погледнете што направиле минувачите со неа

ВИДЕО: Огромна змија ги преплашила луѓето- погледнете што направиле минувачите со неа

Вистински метеж настанал на Земунскиот кеј вчера во попладневните часови кога по него одлучила да прошета една шарена змија. Сведоците за „Србија денес“ велат дека била долга 1 метар, а случајните минувачи сепак одлучиле да ја спасат залутаната змија.

Погледнете:

Коронавирус