среда, 27. мај 2020. Вести денес: 92
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Регион

Видео од наплатна рампа во Белград: Сакаше да ја сними долгата колона, но сите гледаа во кутијата над воланот

Видео од наплатна рампа во Белград: Сакаше да ја сними долгата колона, но сите гледаа во кутијата над воланот

Возач од Нови Сад- Белград, сакал да ја сними колоната која се напправила на автопатот, но не очекувал дека ќе се разбие ваква дебата поради еден детаљ во неговиот автомобил.

Имено во кометари почнала да се развива дебата што чува во автомобилот и тоа на сонце- ни помалку ни повеќе, многумина велат дека се работи за џимиринки (чварки), па започна рсправа дали се работи за џимиринки, грисини или пченка, а на колоната автомобили никој не обрна внимание.

 

View this post on Instagram

 

Kilometarska kolona na naplatnoj rampi prema Beogradu. #nsuzivo #novisad

A post shared by NS Uživo (@nsuzivo.rs) on

Коронавирус