сабота, 28. март 2020. Вести денес: 108
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Регион

ВИДЕО: Дете спасено со хеликоптер во Албанија

ВИДЕО: Дете спасено со хеликоптер во Албанија

По серијата земјотртеси во Албанија конечно и убава вест од таму- мало дете беше спасено со хеликоптер.

Погледнете ја успешната акција за спасување на детето.