четврток, 26. јануари 2023. Вести денес: 188
home Регион

Ужасна трагедија во соседството: Дете се обеси во својот дом

Единаесет годишно детенце чиј идентитет не се открива, се самоубило со бесење на квака.
Ужасна трагедија во соседството: Дете се обеси во својот дом

Тешка и страшна трагедија вчера ја потресе Србија, но и цел регион.

Единаесет годишно детенце чиј идентитет не се открива, се самоубило со бесење на квака.

Во 19 часот било пронајдено безживотното тело во станот каде детето живеело со родителите во Белград.

Детето се самоубило во својата соба.

Се испитуваат причините.