четврток, 27. јануари 2022. Вести денес: 102
home Регион

Улична продавачка буквално ја нокаутираше полицајката: Цела Србија ја поддржа продавачката само поради една работа (ВИДЕО)

Улична продавачка буквално ја нокаутираше полицајката: Цела Србија ја поддржа продавачката само поради една работа (ВИДЕО)

На социјалните мрежи денеска кружи видео снимка која буквално го заобиколи регионот, а на неа се гледа како една жена која била улична продавачка удира комунален полицаец.

На снимката се гледа како во еден момент жената која ја влече  полицајката за куфер на скалите се врти и буквално ја нокаутира, по што таа веднаш падна на земјата.

По ова уличната продавачка започнува да бега, а видеото завршува.

Немилиот настан се случил на Видиковец во Белград каде присутни биле голем број на минувачи.

На истата видео снимка се гледа како жената сака да ги спакува работите кои ги продавала во куфер, но и испаднаа по што започна и да ја пцуе полицајката.

По ова интернетот буквално полуди со коментари за поддршка на оваа продавачка, поради притисоците и теророт од страна на полицијата врз граѓаните.

Коронавирус