сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 0
home Регион

Три годишно девојче пронајдено мртво

Три годишно девојче пронајдено мртво

Тело на тригодишно девочче е пронајдено пред семејната куќа во Прахово, Неготина во Србија.

Телото е пронајдено утринава во 4 часот.

Според неофицијални информации, родителите на полицијата и кажале дека девојчето од засега непознати причини паднало од терасата.

Полицијата е на терен и увидот се уште трае.

Извор: press24.mk

 

Коронавирус