среда, 8. јули 2020. Вести денес: 72
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Регион

Трагедија во Ниш, дете падна од 12. кат

Трагедија во Ниш, дете падна од 12. кат

Седумгодишно момче починало утринава по пад од висока зграда во Ниш, јавува Блиц.

Според првичните информации, детето кое било само дома, паднало од 12-ти кат.

Момчето паднало на автомобил паркиран пред зградата и починало на лице место.

Во тек е полициски увид.

Парламентарни избори 2020