сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 106
home Регион

Трагедија во Белград: Маж се обесил пред ресторан

Трагедија во Белград: Маж се обесил пред ресторан

Маж на 36-годишна возраст е пронајден обесен пред ресторан во населбата Палилула, во Белград.

Телото на обесеното лице е пронајдено околу 11 часот, а како што пренесуваат медиумите во Србија на лице место има зголемено присуство на полициски службеници, а има и екипа на итната медицинска помош.

Коронавирус