понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 174
home Регион

Тепачка меѓу две семејства во Босна (ВИДЕО)

Тепачка меѓу две семејства во Босна (ВИДЕО)

На интернет се појави видео од тепачка, која како што пренесуваат локалните медиуми, била помеѓу две семејства во место кај Братунац.

Наводно, причината била паркирање на возило на место во сопственост на другото семејство.

Целиот немил настан го гледало и дете, а во шок биле и минувачите.

Коронавирус