сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 54
home Регион

Татко си пукал во глава на денот на свадбата на неговата ќерка

Татко си пукал во глава на денот на свадбата на неговата ќерка

Педесет и осумгодишен маж од Србија утрово со ловечка пушка се самоубил, јавуваат српските медиуми.

Трагедијата се случила на ден на свадбата на неговата ќерка.

Коронавирус