сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 7
home Регион

Семејна драма во Земун: Бебе голтнало шприц

Семејна драма во Земун: Бебе голтнало шприц

Бебе старо еден и пол месец голтнало шприц утринава додека бабата се обидувала да и даде лек, пишуваат српските медиуми.

Повикана е брза помош.

Засега никому не му е јасно како се случил настанот.

Коронавирус