недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 36
home Регион

Се огласи сопругата на убиениот Оливер Ивановиќ, испрати порака до убијците

Се огласи сопругата на убиениот Оливер Ивановиќ, испрати порака до убијците

Милена Ивановиќ, сопруга на убиениот политичар Оливер Ивановиќ, се огласи денес по свирепото злосторство.

-Повторно ми го земаа, само сега нема да се врати, не можев да го сочувам, рекла Милена откако од докторите добила вест дека нејзиниот сопруг им подлегнал на повредите.

-Имам порака за сите оние кои ова го направија: Нема вака да се заврши. Се се знае, кој стои зад сè, изјавила Милена Ивановиќ.

Коронавирус