недела, 7. март 2021. Вести денес: 14
home Регион

Разголена в црква: Албана ги налути Србите (ВИДЕО)

Разголена в црква: Албана ги налути Србите (ВИДЕО)

Албана Азизи е една од најпознатите албански пејачки. Таа потекнува од Косово но живее во Швајцарија. Таа снини спот во црквата Св.Никола во Ново Брдо.

Таа се појавува полугола на спотот, па од Српската православна црква негодуваат на оваа недолична содржина, како и на тоа што не побарале дозвола за снимање.

Коронавирус