среда, 28. септември 2022. Вести денес: 0
home Регион

Последната порака на Милан ќе ви ја заледи крвта- само еден месец потоа загина со жената (ФОТО)

Последната порака на Милан ќе ви ја заледи крвта- само еден месец потоа загина со жената (ФОТО)

Милан Богичевиќ (36) и неговата сопруга Маја (24), со автомобилот слетаа во каналот во Борча и на место останаа мртви, а зад себе ја оставија 11 месечната ќеркичка.

Последната порака која Милан ја објави на својот Фејсбук профил е фотографијата на медаљон на кој е изгравирано: Вози внимателно, некој те сака!

Оваа порака, која е многу популарна е на привезок кој е во облик на срце и Милан ја поставил само три недели пред стравичната трагедија која се случи викендов.

Коронавирус