понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 146
home Регион

Почина бебето кое беше претепано од таткото- и докторите плачат

Почина бебето кое беше претепано од таткото- и докторите плачат

Бебенцето старо 18 месеци кое таткото во Црна Гора брутално го претепа, за жал ја загуби битката со животот.

Мајката и таткото се приведени, а бебето за жал и покрај сите напори на лекарите ја загубило битката.

Бебето беше вчера примено на Клиника, претепано, со тешки повреди на телото.

Мајката и таткото излажале дека паднало пред еден месец и тогаш настанале повредите.

Коронавирус